Loading...

0
Loading
Koszyk jest pusty
Zniżka 60%
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 122.43 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 115.22 zł za sztukę
Chłodnica powietrza - Arctic Storm Ultra + opłata pocztowa tylko 1 zł

Chłodnica powietrza - Arctic Storm Ultra

Osobista chłodnica powietrza to praktyczne i wydajne urządzenie, które chłodzi, nawilża i oczyszcza powietrze w domu. Jako bonus, twój pokój będzie lekko oświetlony relaksującym światłem, które może zmieniać kolory. Zamień suche, gorące powietrze w przyjemne, wilgotne i chłodne powietrze w ciągu sekundy.

w magazynie w tej chwili mamy: 5+ sztuk

zapas u dostawcy: 5+ sztuk

w magazynie u dostawcy 5+ sztuk - dostawa w ciągu 10 dni

360.07 zł
144.03 zł

144.03 zł, zniżka 60%, zapisz 216.04 zł
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 122.43 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 115.22 zł za sztukę


Sprzedało się już 1108 sztuk
Razem z Tobą ten produkt ogląda dalszych 37 osób

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Produkt jest prawie wyprzedany.

144.03

Ciesz się uspokajającym uczuciem chłodu dzięki podwójnej wydajności nowej i ulepszonej osobistej chłodnicy powietrza każdego dnia! Doskonały sposób na zapewnienie przyjemnego odświeżenia nawet do 12 godzin po napełnieniu.

Arctic Storm Ultra pozwala stworzyć własną strefę chłodzenia. Sekret tkwi w innowacyjnej technologii Hydro-Chill, która wykorzystuje tylko wodę, wentylator i chłodzenie wyparne bez CFC lub innych toksycznych czynników chłodniczych.

Dzięki eleganckiej, zajmującej mało miejsca konstrukcji idealnie pasuje do biurka, stolika nocnego lub stolika do kawy. Doskonale nadaje się również podczas czytania, do biura, garażu i warsztatu.

Osobista chłodziarka kosmiczna Arctic Storm Ultra została wzbogacona o regulowane oświetlenie nocne. Jest zatem idealny do użytku w sypialni, ponieważ zapewnia miękkie i relaksujące światło. To sprawia, że ​​świetnie nadaje się do stosowania w pokoju dziecinnym. Daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa dzięki światłu, które nie zakłóci ich snu, zapewniając im jednocześnie komfort i chłód. Wbudowanego światła LED można używać w 3 różnych trybach - kolor, zmiana koloru, brak oświetlenia. Będzie nie tylko służyć, jeśli wybierzesz się gdzieś w ciemności, ale stanie się również ładną ozdobą, która rozweseli twoje domostwo.

Pakiet zawiera:

  • 1x Arctic Storm Ultra Personal Air Cooler
  • 1x kabel zasilający USB