Loading...

0
Loading
Koszyk jest pusty
Zniżka 60%
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 73.99 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 69.64 zł za sztukę
Luksusowy uchwyt samochodowy na telefon z bezprzewodową ładowarką

Luksusowy uchwyt samochodowy na telefon z bezprzewodową ładowarką

Samootwierający się uchwyt samochodowy i bezprzewodowa ładowarka w jednym. Nieoceniony pomocnik samochodowy do nowoczesnych telefonów komórkowych.  Automatycznie twój telefon zostanie ustabilizowany w jednej pozycji i zacznie się ładujować bezprzewodowo. Uchwyt samochodowy to świetne akcesorium do telefonu w podróży. Wsuwasz uchwyt do kratki wentylacyjnej i zawsze bardzo szybko umieszczasz telefon między otwartymi uchwytami. Te następnie zamykają się automatycznie i dostosowują do rozmiaru urządzenia.

w magazynie w tej chwili mamy: 5+ sztuk

zapas u dostawcy: 5+ sztuk

w magazynie u dostawcy 5+ sztuk - dostawa w ciągu 10 dni

217.64 zł
87.05 zł

87.05 zł, zniżka 60%, zapisz 130.59 zł
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 73.99 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 69.64 zł za sztukę


Sprzedało się już 698 sztuk
Razem z Tobą ten produkt ogląda dalszych 37 osób

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Produkt jest prawie wyprzedany.

87.05

Uchwyt jest ponadto umieszczony na okrągłej głowicy, którą można obracać o pełne 360 ​​° i idealnie wyregulować jego położenie. Uchwyty i przednia część uchwytu mają miękką powierzchnię, która nie rysuje urządzenia i zapewnia wystarczający prześwit, aby pewnie trzymać telefon w uchwycie, nawet podczas jazdy. Zaczyna się ładować zaraz po skonfigurowaniu telefonu. Obsługiwane są wszystkie urządzenia ze standardem Qi (Apple iPhone 8, 8+, Samsung S6, S6 edge, S7, S7 edge, S8, S8 +, S9 + ...)

Ładowanie może być jeszcze szybsze, jeśli użyjesz ładowarki obsługującej technologię QC 2.0 / QC 3.0. Ładowarka nie jest częścią pakietu.