Loading...

0
Loading
Koszyk jest pusty
Zniżka 60%
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 22.83 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 21.49 zł za sztukę
Silikonowa podkładka do zdrowego pieczenia

Silikonowa podkładka do zdrowego pieczenia

Wreszcie zdrowsze pieczenie niż kiedykolwiek wcześniej! Ziemniaki, mięso, faszerowane warzywa czy ciastka nie będą teraz pływać w tłustym oleju - będą lepiej upieczone od spodu, a Twój organizm będzie Ci wdzięczny za znacznie niższe spożycie tłuszczów podwyższających cholesterol.

Pyramid Pan - przełomowa nowość w niskotłuszczowych domowych wypiekach! Nie będziesz już potrzebować żadnego papieru do pieczenia ani wielkich ilości oleju. Silikonową podkładkę po prostu kładziesz na blasze do pieczenia lub do formy, układasz na niej potrzebne składniki, przyprawiasz i wkładasz do piekarnika. Specjalny kształt maty wykonanej z piramid silikonowych zapewnia doskonałe upieczenie potraw ze wszystkich stron. Twoje przysmaki będą soczyste, chrupiące, a nadmiar tłuszczu pozostanie pod nimi, a nie w nich - nie pływają tłuszczu i nie są nasączone tłuszczem.

w magazynie w tej chwili mamy: 5+ sztuk

zapas u dostawcy: 5+ sztuk

w magazynie u dostawcy 5+ sztuk - dostawa w ciągu 10 dni

67.15 zł
26.86 zł

26.86 zł, zniżka 60%, zapisz 40.29 zł
Ilość zniżkę
  • 2 sztuki lub więcej - 22.83 zł za sztukę
  • 3 sztuki lub więcej - 21.49 zł za sztukę


Sprzedało się już 797 sztuk
Razem z Tobą ten produkt ogląda dalszych 38 osób

Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Produkt jest prawie wyprzedany.

26.86

Nadmiar tłuszczu po prostu kapie w szczeliny między piramidkami i po upieczeniu wlewamy go do naczynia z użytym olejem. Podkładka jest odporna na ciepło do 220 ° C - bardzo nadaje się jako podkładka pod gorący garnek, patelnię itp. Po użyciu zwijasz ją i przechowujesz w szafce - oszczędza miejsce. Można ją łatwo umyć w ciepłej wodzie, ale jest też wyjątkowo bezpieczna w zmywarce.

Detale :

  • Wymiary: ok. 40 x 28,5 x 1 cm (dł. x szer. x wys.)
  • Materiał: 100% silikon
  • kolor czerwony